Akşam yemeği şekilde organize edilen toplantıya 17 üye katıldı. Toplantı Chapter Başkanı Alaettin Cangöz’ün (CPP), yeni üyeler ve misafir katılımcılar için yaptığı ASIS tanıtım konuşması ile başladı. Toplantıya üyemiz Orhan Topçu’nun (RVP region 9D) ASIS European Advisory Council hakkındaki bilgilendirmesiyle devam etti.  ASIS bünyesindeki yeniden yapılanma faaliyetleri gereği 17 yıllık bir geçmişi olan ASIS European Advisory Council lavedildiği ve bu kadar kısa bir zaman süresince birçok başarıya imza atan Avrupa konseyinin çalışmaları hakkında detaylar Orhan Topçu tarafından üyelerle paylaşıldı.

ISO bilgi güvenliği ile sektör standartlarının etkileşimi, sertifikasyon işlemleri, genç profesyonellerin sisteme kazandırılması, güvenlik sektöründe kadın üyelere ağırlık verilmesi, GSX gibi yüksek kalitedeki fuarların düzenlenmesi gibi ASIS International bünyesindeki çalışmalarda gelinen son aşamalar üyelerle paylaşıldı.

2019 yılının son toplantısının 06 Aralık 2019 tarihinde elektronik güvenlik sektöründeki son gelişmelerin değerlendirileceği bir toplantı olarak icra edilmesine karar verildiği etkinlik, üyelerin iyi dilek ve temennileriyle bitirildi.