Genel anons ve kontrollü tahliye sistemi

Ticari binalar ve kamu binalarında can güvenliği her zaman en yüksek öncelik. Acil bir durumda insanların güvenli bir şekilde dışarı çıkarılmasının sağlanması, sadece görsel ve sesli alarmlar ile değil, büyük oranda daha etkin olan sözlü talimatlarla sağlanan iletişime bağlıdır. Bundan dolayı, söz konusu binalardaki genel anons ve sesli alarm (PA/VA) sistemleri, sadece duyurular, müzik yayını ya da canlı sunumlar için faydalı bir araç değil aynı zamanda güvenlik alt yapısının ayrılmaz bir parçasıdır.

Siemens Cerberus PACE ile bütün genel anons ve sesli alarm (PA/VA) ihtiyaçlarını tek bir çözümle karşılamak mümkün. Cerberus PACE, itfaiye tarafından gerçekleştirilen canlı duyurularla desteklenen, yönlendirici, bölgesel ve aşamalı tahliye gibi sofistike acil durum prosedürleri de dahil olmak üzere, modern işletme ve kurumlardaki özel uygunluk ve acil durum uygulamaları dikkate alınarak tasarlandı. Son teknoloji, modüler ve ölçeklendirilebilir sistem mimarisi sayesinde Cerberus PACE, her türde ve büyüklükte binalar için özelleştirilebiliyor.

Gerçek zamanlı mühendislik ve uzaktan erişim

Genel anons ve sesli alarm (PA/VA) sisteminizi, Cerberus PACE konfigürasyon yazılımı (PACE-Design) ve mobil uygulamasını kullanarak, süreç içerisinde sistemi yeniden başlatmaya gerek olmadan, uzaktan ve gerçek zamanlı bir şekilde yapılandırılabilir ve bakımı sağlanabilir.

Çoklu yedekleme

Bağımsız yedekleme bileşenlerinden eksiksiz çift sistem mimarisine kadar çoklu yedekleme seviyeleriyle, EN 54-16 standartlarının ötesine geçen arıza güvenlik seviyelerini elde edebilirsiniz.

Profesyonel Ses kalitesi ve düşük gecikme süresi

Açıkça anlaşılır, düşük gecikme süreli sesli duyurular ve yüksek kaliteli ortam müzikleri sunar.

Adreslenebilir EOL modülleriyle modernizasyon

Bütün arızaları tespit eden akıllı hat sonu (EOL) modülleri mevcut hoparlör hattı yapılarını korur.

Esnek hoparlör hattı tasarımı

Cerberus PACE sistemini, yan hat (B- & A/B-kablolama), ağaç ve döngü dahil olmak üzere, farklı hoparlör hattı topolojileriyle birlikte kullanmak mümkün.