Tepe Servis ve Yönetim, empatiyi artırmak amacıyla çok anlamlı bir projeye imza attı. “Bizim için unvanların bir önemi yok” diyerek üniformalarını giyen Tepe Servis üst yönetim kadrosu, 1 gün boyunca oda destek, temizlik, resepsiyon, taşıma ve hasta yönlendirme pozisyonlarında görev aldı.

Tepe Servis, “Biz1iz Üniformalı Proje Ziyaretlerinin” ilkini destek hizmetlerini sağladığı Avrupa’nın en büyük, dünyanın ise tek seferde inşa edilen en büyük hastanesi olan Ankara Bilkent Şehir Hastanesi’nde gerçekleştirdi.

Ankara Bilkent Şehir Hastanesi’nde görevli personel ile birlikte çalışmaktan büyük keyif aldıklarını belirten Tepe Servis ve Yönetim Genel Müdürü Canan Çakmakcı,“Tüm çalışmalarımızda ortak amacımız en iyi hizmeti müşterilerimize sunmak ve “insan” bunun en temelinde. Bu proje ‘insan’ odaklılığımızın bir göstergesi olarak tamamen yönetici arkadaşlarımın gönüllü katkısı ile gerçekleşti ve tüm şirket çapında çok mutlu bir gün yaşattı bizlere.  Hem sahadan hem çevremizden hem de kendi aramızda aldığımız olumlu görüşler, tepkiler bizi çok motive etti, tüm ekibe başka türlü bir heyecan yaşattı. İlk durağımız Ankara Bilkent Şehir Hastanesi oldu. Bugün tüm yönetim kadromuzla yönlendirmeden resepsiyona, temizlikten oda desteğine ve taşıma hizmetine kadar çeşitli departmanlarda iş kıyafetlerimizi giyip, sahada görev yapan çalışma arkadaşlarımızla birlikte görev aldık. Hedefimiz “En iyi Hizmeti Vermek” ve bizim için unvanların önemi yok çünkü Biz1İz” açıklamasında bulundu.