Yale, ev sahiplerine nerede olurlarsa olsunlar huzurlu ve güvende hissettiren yeni kameralarını tanıttı. Bağımsız cihaz olarak kullanılabilen All-in-One ve WiFi Kamera, mevcut güvenlik sistemlerine de kolayca entegre edilebiliyor.

Yeni kameraların akıllı teknoloji dünyasına adım atmak isteyenler için ideal bir çözüm olduğunu söyleyen Yale Türkiye Genel Müdürü Hasan Mavuş, “All-in-One ve WiFi Kamera ile ev sahiplerinin günlük yaşamını biraz daha kolaylaştırmayı hedefledik. Yeni ürünler, ev sahiplerinin yaşam alanlarının güvenliği konusunda rahat olmalarını sağlayan inovatif ürünler geliştirme yönündeki bağlılığımızın da bir göstergesi” dedi.

En son kablosuz teknolojiye sahip yeni iç mekan WiFi Kamera ise Full HD 1080p IP sistemiyle iç mekanda yüksek çözünürlüklü canlı görüntü sunuyor. Tablet veya akıllı telefon üzerinden erişilebilen kamera, isteğe bağlı akıllı hareket algılama özelliğiyle davetsiz misafirlerden haberdar ederken çift yönlü ses teknolojisiyle de evdeki kişilerle konuşma imkanı sağlıyor. Ünite, önceden kaydedilmiş görüntüleri, SD kartın eklenmesiyle tekrar oynatabiliyor. iOS ve Android cihazlar için mevcut Yale View uygulamasıyla kontrol edilebilen kamera, kullanıcı dostu uygulamasıyla da dikkat çekiyor.