Congresium Ankara – ATO Fuar ve Kongre Merkezi’ndeki SecuriTex Eurasia 2019’a, güvenlik teknolojileri ve zayıf akım sistemleri sektörlerinde faaliyet gösteren firmalar katıldı. Başta Bakanlıklar ve ilgili kamu kuruluşları olmak üzere, askeri kurumlar, elçilik ve ataşelik gibi hassas güvenlik bölgeleri, belediyeler, inşaat ve proje firmaları, bankalar, fabrikalar, alışveriş merkezleri, otel ve hastaneler, lojistik firmaları, ticari konutlar, üniversiteler, sanayi bölgeleri ve otoparklar ile tüm özel işletmeler, ihtiyaçları olan güvenlik teknolojilerini bu fuarda buldu.

SecuriTex Eurasia 2019, 14 Nisan Pazar akşamı kapılarını kapatırken, Tarsus Turkey Genel Müdür Yardımcısı Mustafa Gültekin Gökgül“Özellikle devletin önemli güvenlik birimlerinin merkezi olan Başkent Ankara’da sektör firmalarını, sektörün en büyük alıcısı konumundaki kurum ve kuruluşlarla buluşturuyoruz. Bu amaçla emniyet teşkilatları, askeri kurumlar ve kamu kuruluşlarını kapsayan 2 binin üzerinde misafirimizi, özel olarak fuara davet ettik. Kamu kurumlarının temsilcileri fuara büyük ilgi göstermiş durumda” dedi.

SecuriTex Eurasia 2019, Güvenlik Teknolojileri ve Zayıf Akım Sistemleri ana konularına ilişkin tüm sektörel yenilikleri bir arada sundu. Fuarda; Geçiş kontrol sistemleri, drone avcıları, biyometrik sistemler, bina otomasyon sistemleri, CCTV sistemleri, sistem entegratörleri, konut, mağaza ve işyeri güvenliği, ağ ve veri güvenliği, bilgi güvenliği teknolojileri, güvenlik yazılımları, şifreleme, yangın algılama, uyarı ve söndürme sistemleri gibi ürün, teknoloji, malzeme ve ekipmanlar sergilendi.