Tepe Servis ve Yönetim, Avrupa'nın en büyük, dünyanın ise tüm birimleri tek seferde inşa edilen 3. büyük hastanesi olan Ankara Şehir Hastanesi’nde de hasta yönlendirme, resepsiyon, refakat, taşıma, oda destek ve temizlik, yemek, haşere mücadele, atık yönetimi, güvenlik, otopark yönetimi hizmetleri sunacak.

Türkiye’nin ilk üç şehir hastanesi olan Mersin, Isparta ve Yozgat’ta da hizmet veren Tepe Servis,  toplam 4500 kişilik bir kadro ile Medikal Olmayan Genel Destek Hizmetleri sunuyor.  Tepe Servis ayrıca,  Isparta Şehir Hastanesi’nde yer ve bahçe bakım ile Bina Destek Hizmetleri vermekte.

Ülke geneline yayılan şehir hastaneleri projelerinde sektör lideri olduklarına dikkat çeken Tepe Servis ve Yönetim Genel Müdür Yardımcısı Evren Tüfekçioğlu, Tepe Servis olarak Avrupa’nın en büyük hastanesinde hizmet vermenin kendileri için gurur verici olduğunu belirtti. Tüfekçioğlu sözlerine şöyle devam etti: “Şehir hastaneleri kamu ve özel işbirliği projeleri olmaları dolayısıyla yüksek hizmet standardı, bilgi birikimi ve tecrübe gerektiriyor.  Yozgat, Mersin ve Isparta Şehir Hastanelerinden sonra, Ankara Şehir Hastanesi’nde bu tecrübenin uygulamada ne kadar büyük bir fark yarattığını gururla gözlemliyoruz. Hatta, sektörümüzün ihtiyaç duyduğu ölçek segmentasyonunu Şehir Hastaneleri doğal olarak yarattı diyebiliriz.