Bina yönetim sistemlerinde siber güvenlik
Güvenlik zorlukları, geniş bir kapsam içerisinde yer alıyor. Fiziksel tehditler daha açık bir şekilde görülüp daha az sıklıkta değişirken, siber zorluklar durmaksızın değişen tehdit kapsamından dolayı çok daha zararlı olabiliyor.
Akıllı asansör entegrasyonu ile verimlilik, güvenlik ve yönetim kolaylığı bir arada
Kullanımı kolay olan bu sistem personelin veya bir ziyaretçinin izinsiz başka kata giriş çıkışını engelleyerek hem güvenlik açısından hem de zaman tasarrufu açısından fayda sağlıyor. Bu çözüm, önemli otel ve plaza projelerinde kullanılıyor.
Video yönetim sistemi ile entegre sistemler
Haritalama sayesinde operatörler, ihtiyaç duydukları görünümü ihtiyaç duydukları zaman sağlayan kamerayı bulabilir. Plaka tanıma eklentisi, gidip gelen araçları izlemek için plaka numaralarını gösterir.
Akıllı bina
Bulut tabanlı çözümler ile tüm tesisler gelişmiş görselleştirme ile çok daha kolay yönetilebilir hale geldi. Binanız ne kadar akıllı ise tüm sistemleri, ekipmanları, sensörleri ve her türlü gider kalemini sezgisel olarak yönetmeye başlarsınız
Bodrum Marriott Edition Otel’de bina otomasyon sistemlerinin kullanımı
Güvenlik sistemleri otel misafirlerinin güvenliği için hayati önem arz etmektedir. Bu sistemlerden en önemlileri yangın algılama ve acil anons sistemidir. Bu aşamada sistemlerin dizaynının yönetmeliklere uygun olarak yapılması ve uygulanması uzun vadede güvenilir bir tatil ortamı sağlamaktadır.
Bina otomasyon sistemleri
Otomatik kontrolün ortaya çıkmasıyla, yarattığımız sistemler üzerindeki hâkimiyetimiz artmış daha hızlı ve daha güvenli çalışır sistemler elde edilmiştir. Otomatik kontrol ve otomasyon sistemleri sayesinde “insan faktörüne” her zamankinden daha az gereksinim duyulmuştur.
Özel Güvenlik Federasyonu’nun yeni başkanı İsmail Uzelli oldu
14 Ağustos 2019
Türkiye’de özel güvenlik sektörünün ve özel güvenlik hizmetlerinin gelişmesine katkı sağlamak amacıyla kurulan ÖGF´nin yeni başkanı İsmail Uzelli oldu.
 Akıllı ev güvenlikleri akıllı telefonlardan yönetiliyor
16 Ağustos 2019
Yale Smart Living serisindeki ürünler, evde bağlantılı bir güvenlik sistemi oluşturup güvenliği tamamen akıllı telefonundan kontrol etmeyi sağlayan çözümler oluşturuyor.
Togo Kuleleri’nde Wilo’nun yangın pompaları tercih edildi
16 Ağustos 2019
Wilo´nun yangınla mücadele için kendi fabrikasında ürettiği UL listeli ve FM onaylı yangın pompaları, Ankara’nın ticari hayatında hem AVM hem ofis olarak dikkat çeken Togo Kuleleri tarafından tercih edildi.
Tepe Servis Yöneticileri 1 günlüğüne temizlik, taşıma, yönlendirme personeli oldu
16 Ağustos 2019
Tepe Servis ve Yönetim, empatiyi artırmak amacıyla çok anlamlı bir projeye imza attı. “Bizim için unvanların bir önemi yok” diyerek üniformalarını giyen Tepe Servis üst yönetim kadrosu, 1 gün boyunca oda destek, temizlik, resepsiyon, taşıma ve hasta yönlendirme pozisyonlarında görev aldı.
Tepe Savunma’ya anlamlı ödül
16 Ağustos 2019
Güvenlik sektöründe yenilikçi ve yaratıcı çözümlerle faaliyetlerini sürdüren Tepe Savunma ve Güvenlik, Özel Güvenlik Bilgi Sistemi Otomasyon Projesi’ne (ÖGNET) verdiği katkılardan dolayı ödüllendirildi.
TAV uçak özel güvenlik hizmetini yaygınlaştırıyor
16 Ağustos 2019
TAV Güvenlik, uçak özel güvenlik hizmeti verdiği havalimanı sayısını sekize çıkarttı. Türkiye’de bu alanda yetki sahibi üç firma arasında yer alan TAV Güvenlik, yetkin insan kaynağıyla uluslararası standartta hizmet sunuyor.