Hakkımızda

ARKHE TANITIM HİZMETLERİ çok sayıda köklü firmanın çözüm ortağı olmuş ve geleceği tasarlamayı ilke edinmiş bir hizmet ajansıdır.


Bünyesinde GÜVENLİK YÖNETİMİ, PERPA GÜNDEM ve TECHNEWS dergilerini barındıran ARKHE TANITIM HİZMETLERİ; grafik tasarım, kurumsal kimlik çalışmaları, web tasarım ve her türlü promosyon ihtiyaçlarınıza fark yaratan tasarım, hız ve müşteriyi koruyan fiyat politikasıyla çözümler sunmaktadır.


Vizyonumuz

Ülkemizde toplum güvenliğinin en üst seviyede tesis edilmesi adına tüm kurum ve kuruluşların bilgilendirilmesini ve eğitilmesini sağlamaktır.


Misyonumuz

Özel güvenlik sektörünün amaç ve hedefleri doğrultusunda bir yayın ilkesine sahip olmak. Uluslararası düzeyde güvenlik konusunda gerçekleşen tüm yeni hizmet ve çözümlerden, ilgili kesimleri haberdar etmek. Ülkemizde güvenlik sektörüyle ilgili yasal düzenlemelerin yapılmasına destek olmak. · Güvenlik kavramının doğru tanımlanmasını sağlamak.


Hedeflerimiz

Toplum güvenliğinin sağlanması için ilgili kurum ve kuruluşlarla diyalog içinde olmak. Güvenlik ve sigorta hizmetlerinin ortak bir paydada buluşmasına yardımcı olmak. İlkeli, tarafsız ve güvenilir olmak. Başvuru kaynağı olmak. Özel güvenlik sektörünün amaç ve hedefleri doğrultusunda bir yayın politikası izlemek. Etkinlik ve eğitimler hakkında sektörü bilgilendirmek. Sektörün nabzını tutmak. Federasyona mali yönden katkı sağlamak. Hiçbir siyasi yapılanmayla ilgili tanıtım ve reklama yer vermemek.