ismail uzelli ile ilgili yazılar

Sensormatic, Bilişim 500’de yine zirvenin sahibi oldu
15 Ağustos 2019
Türkiye’nin en büyük bilişim şirketlerini belirleyen Bilişim 500 listesinde 50. sırada yer aldı ve bir kez daha Güvenlik Donanımı Kategorisi lideri olmayı başardı.
Veri merkezlerinde güvenlik teknolojileri
8 Temmuz 2019
İnternetteki verinin fiziksel bir donanım üzerinde tutulduğu tek nokta olan veri merkezlerinin, her türlü risk ve tehdit karşısında en gelişmiş yöntemlerle korunması çoğu zaman hayati önem taşıyor
Sensormatic ve Bosell güç birliğine gidiyor
12 Şubat 2019
Securitas grup şirketlerinden Sensormatic ve Bosell, birleşme kararı aldı. Bu kapsamda, Bosell’in tüm faaliyetleri Sensormatic çatısı altından sunulmaya başlanacak. Birleşme ile Bosell müşterilerine daha büyük bir ekiple hizmet sunulmaya devam edilecek.
Mağazanızdaki teknolojilerden daha fazlasını bekleyin
“Güvenlik kameraları”, yakın bir gelecekte yalnızca kayıtlı ve delil niteliğindeki görüntüleri elde etmek için bir kayıp önleme aracı olarak kullanılıyordu. Kameraların bugün geldiği nokta ise bambaşka…
Sensormatic Bilişim 500’den birincilikle döndü
27 Kasım 2018
Türkiye’nin öncü güvenlik teknolojileri sağlayıcısı Sensormatic, Bilişim 500’de elde ettiği başarı ile bir kez daha liderliğini kanıtladı.
Y3K iş ortakları Kıbrıs’ta buluştu
27 Kasım 2018
2005 yılından günümüze, dünyanın önde gelen 35 uluslararası markanın Türkiye distribütörü olarak hizmet veren Y3K Güvenlik Teknolojileri, 7-9 Nisan 2017 tarihlerinde Girne Elexus Hotel’de gerçekleşen İş Ortakları Buluşması ile Türkiye’nin farklı illerinden 80’e yakın iş ortağını bir araya getirdi. İş Ortakları Buluşması, Y3K CEO’su İsmail Uzelli’nin açılış konuşması ile başladı.