Güncel

Securitas’tan tiyatroya destek
14 Kasım 2019
Securitas, 13 Kasım – 1 Aralık 2019 tarihleri arasında İKSV tarafından İstanbul’da gerçekleştirilecek olan 23. İstanbul Tiyatro Festivali’ne güvenlik sponsorluğu kapsamında güvenlik hizmeti desteği verecek.
Y3K, ISAF 2019’a damgasını vurdu
14 Kasım 2019
Tedarik ve dağıtım alanında verdiği hizmetlerle sektörün lider elektronik güvenlik sistemleri distribütörü olan Y3K, güvenlik sektörünün Avrupa ve Türkiye’deki en önemli etkinliklerinden biri olan ISAF’a katıldı.
Panasonic fuarda yenilikçi ürünleri ile dikkat çekti
14 Kasım 2019
Panasonic Life Solutions Türkiye, akıllı bina sistemleri ve yangın algılama sistemleri kapsamındaki ürün ve çözümleri ile ISAF 2019 Fuarı’nda öne çıkan isimlerden biri oldu.
ISS Türkiye Barcelona Innovation Summit’e katıldı
14 Kasım 2019
Barcelona Innovation Summit, 2-3 Ekim tarihleri arasında gerçekleşen ve yılın en önemli organizasyonları arasında sayılan Barcelona Innovation Summit’e ISS Türkiye de davet edildi.
ISAF bu yıl da güvenlik sektörünü buluşturdu
14 Kasım 2019
ISAF 2019, 17-20 Ekim tarihlerinde güvenlik sektörünü 23. kez buluşturdu. Fuarda güvenlik, iş güvenliği, yangın, akıllı bina ve siber güvenlik sektörlerinde en güncel ürünler görücüye çıktı.
Hikvision ile Scylla Technologies yapay zeka teknolojisi alanında işbirliğine girdi
14 Kasım 2019
Hikvision, yapay zeka teknolojisi alanındaki fırsatları araştırmak üzere koruyucu zeka şirketi Scylla Technologies Inc. Şirketi ile bir anlaşma imzaladı.
 Hakan Özalp’ın “Perakende Güvenliği ve Kayıp Önleme” kitabı raflarda yerini aldı
14 Kasım 2019
Güvenlik uzmanı Hakan Özalp’ın Perakende Güvenliği ve Kayıp Önleme“ adını taşıyan son kitabı kitapçılarda yerini aldı.
EEC, ETUK 2019’daki bildirileriyle dikkatleri çekti
14 Kasım 2019
Elektrik Mühendisleri Odası İzmir Şubesi’nin düzenlediği ETUK 2019’da uzman ekibi aracılığıyla 4 ayrı konu hakkında bildiri sunan EEC, stant alanında da sektör paydaşlarını ağırladığı yoğun bir sergi haftasını geride bıraktı.
EDS Elektronik’ten Esense Ortam İzleme sistemleri
14 Kasım 2019
EDS Elektronik, Esense Ortam İzleme Sistemleri ailesinin tasarım ve üretimini yaparak piyasaya sundu. eSense ortam izleme sistemi, sensörlerden alınan sıcaklık, nem, basınç, gürültü, su baskını, voltaj & frekans verilerini kontrol paneli aracılığı ile kullanıcıya ulaştırmak için tasarlandı.
AFDD ile yangına sebebiyet verebilen elektrik sistemlerindeki hatalar sona eriyor
14 Kasım 2019
Her gün haberlerde ve gazetelerde elektrik kontağından çıktığı söylenen sayısız yangın haberi ile karşılaşıyoruz. Elektrik kontağından çıktığı belirtilen bu yangınların asıl nedeni elektrik sisteminde oluşan ark hatalarıdır.
N. Altuğ Kökdemir, Bosch Bina Teknolojileri Ülke Direktörü oldu
14 Kasım 2019
Bosch Bina Teknolojileri, yeni Ülke Direktörü N. Altuğ Kökdemir ile kadrosunu güçlendirdi.
İstanbul deprem sonrası fabrika yangınlarına dikkat
14 Kasım 2019
TÜYAK Kurucu Üyesi Prof. Dr. Abdurrahman Kılıç, Türkiye Yangından Korunma ve Eğitim Vakfı ve Yangından Korunma Derneği ev sahipliğinde 4-5 Aralık 2019 tarihinde düzenlenecek TUYAK 2019 Uluslararası Yangın ve Güvenlik Sempozyumu öncesi bir basın toplantısı düzenleyerek fabrika yangınları ile ilgili bilgi verdi.