Güncel

Ücretsiz “Güvenlik farkındalığı eğitimi”
8 Temmuz 2019
Trend Micro, önde gelen siber güvenlik eğitim sağlayıcıları ile işbirliği yaparak kurumların en son siber tehditlere karşı çalışanlarını korumalarına yardımcı olacak güncellenen platformunu duyurdu.
Tepe Çağrı Merkezi’nden 5 farklı dilde hizmet
8 Temmuz 2019
2010 yılında Tepe Servis ve Yönetim A.Ş. bünyesinde kurulan Tepe Çağrı Merkezi, Türkçe’nin yanı sıra İngilizce, Arapça, Fransızca ve Rusça dillerinde hizmet sunuyor.
Ev güvenliği kapı ve pencerelerden başlar
8 Temmuz 2019
Evde olmadığınızda evinizin, uykudayken de sizin ve sevdiklerinizin güvenliğini bir üst seviyeye taşıyabilirsiniz.
Veri merkezlerinde güvenlik teknolojileri
8 Temmuz 2019
İnternetteki verinin fiziksel bir donanım üzerinde tutulduğu tek nokta olan veri merkezlerinin, her türlü risk ve tehdit karşısında en gelişmiş yöntemlerle korunması çoğu zaman hayati önem taşıyor
Securitas’tan kameralı uzaktan refakat hizmeti
8 Temmuz 2019
Securitas Uzaktan İzleme Merkezi tarafından sunulan “Uzaktan Refakat Hizmeti” mal sevkiyatının problemsiz işlemesinden, geç saatlerde ofislerde çalışanların otoparka güven içerisine ulaşmasına kadar pek çok olası senaryoya çözüm sunuluyor..
Pronet’ten hırsızlara karşı çifte kalkan
8 Temmuz 2019
Teknolojiyle birlikte kullanıcıların beklenti ve talepleri de değişirken Pronet, kullanıcılarını dinleyip onların ihtiyaç ve beklentilerine en uygun ve yenilikçi çözümleri üretiyor.
55 yaşındaki güvenlik görevlisi bölüm üçüncüsü olarak mezun oldu
8 Temmuz 2019
Pamukkale Üniversitesi´nde 2018-2019 Eğitim-Öğretim Yılı mezuniyet töreninde 55 yaşındaki güvenlik görevlisinin bölüm üçüncüsü olarak mezun oldu.
Özel güvenlik günü ve haftası kutlandı
8 Temmuz 2019
Özel güvenlik hizmetlerinin yasal çerçevesini belirleyen ve 26 Haziran 2004 yılında yürürlüğe giren Özel Güvenlik Hizmetlerine Dair Kanun, bu yıl 15. yılını doldurdu.
Otomobil endüstrisinde can ve mal güvenliği için “doğru çözüm”
8 Temmuz 2019
Mercedes-Benz Türk A.Ş. Fabrika ve Yatırım Planlama Mühendisi Ersay Tan, tesislerinde yangın güvenliğini nasıl sağladıklarını anlattı.
BTS OHSAS belgesini aldı
8 Temmuz 2019
BTS Yangın Güvenlik Yapı Teknolojileri; “OHSAS 18001: 2007 – İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetimi” Belgesi’ni almaya hak kazandı.
 “EKS & IoT Siber Güvenlik Kampı 2019” tamamlandı
8 Temmuz 2019
Biznet Bilişim’in, düzenlediği “EKS & IoT Siber Güvenlik Kampı, 15 üniversiteden genç siber güvenlik uzman adayı 23 öğrencinin katılımı ile gerçekleştirildi.
Evinizin güvenliği Yale’in yeni kameralarına emanet
8 Temmuz 2019
Yale, ev sahiplerine nerede olurlarsa olsunlar huzurlu ve güvende hissettiren yeni kameralarını tanıttı. Bağımsız cihaz olarak kullanılabilen All-in-One ve WiFi Kamera, mevcut güvenlik sistemlerine de kolayca entegre edilebiliyor.